Bohaterowie

No to tutaj są bohaterowie. Na początku miałam ich nie dodawać, ale w końcu jednak  dodam.

                                    Mellodie Sparks
Główna bohaterka opowiadania. Kocha malować i ma wielki talent muzyczny, który ukrywa. W jej życiu nigdy nie było łatwo. Matka jest polką, a ojciec anglikiem. Rodzice nigdy nie zwracali na nią uwagi. Często była raniona i oszukiwana. Ma 20 lat i studiuje architekturę wnętrz. Nie lubi, gdy ktoś wtyka nosa w nie swoje sprawy. Uczuciowa, ale zadziorna i pyskata. Zawsze postawi na swoim. Jedyną osobą, której na prawdę do końca ufa jest Martyna. Pomimo wszystko jest optymistką i wszędzie znajdzie choć odrobinę szczęścia. Potrafi rozkręcić każdą zabawę i ma wieczną głupawkę. Nie można się z nią nudzić. Od romantyzmu woli coś szalonego. Nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Wierzy w przyjaźń damsko-męską.

                       Martyna Steczkowska
Najlepsza przyjaciółka Mell. Ma 20 lat. Farbowana blondynka. Uczuciowa, nieśmiała, ale zaparta. Mało odporna psychicznie. Jest w pełni polką. Przeprowadziła się do Londynu na studia, ale planuje zostać to na stałe. Studiuje na tym samym kierunku z Mell. Uwielbia tańczyć, ale tylko Mellodie o tym wie. Codziennie zmienia swoje cele życiowe i nie potrafi określać uczuć. Kocha śmiech i szaleństwo. Uwielbia romantyzm. Nie wierzy w przyjaźń pomiędzy kobietą i mężczyzną.

                            Alisa Streight
Roześmiana blondynka. Niepoprawna optymistka. Przyjaźni się z Meg, Mell i Martyną. Najlepiej dogaduje się z Megan. Uwielbia imprezować. Ma 19 lat. Studiuje plastykę. Nie potrafi utrzymywać sekretów. Jak jest pijana, to podrywa każdego. Robi wszystkim żarty. Nie przejmuje się konsekwencjami. Jest w pełni angielką. Nikomu nigdy nie mówiła, ale ma uczulenie na czekoladę, którą kocha. Cały czas czeka na swojego księcia z bajki.

                                     Megan Twaithe
Najlepsza przyjaciółka Ally. Ma 19 lat. Studiuje technologię muzyczną. Razem z Martyną, Mell i Ally tworzy wspaniałą paczkę. Nie słucha rad innych. Żyje własnym światem. Radzę się odsunąć, kiedy mówi, że ma genialny pomysł. Wybuchowa i stanowcza. Jest realistką. Potrafi śmiać się ze wszystkiego. Razem z Mellodie robi głupie dowcipy Ally i Martynie. Ma rude włosy, których nienawidzi, a każdy jej ich zazdrości. Codziennie rano wymyśla tak zwanego ,,suchara dnia'' i opowiada go jakiemuś nieznajomemu chłopakowi, robiąc z niego żarty. Na wszystko znajduje jakieś powiedzenie i ma talent pisarski.

                           Louis Tomlinson    
Zabawny 21-latek. Śpiewa w znanym boysbandzie (nie wiem jak to się pisze) One Direction. Nie chce dorastać. Bardzo przywiązuje się do ludzi. Jest asertywny, ale często zachowuje się samolubnie. Zawsze podkręca atmosferę i jest wspaniałym przyjacielem. Jak już go poznasz, to nie dasz rady się od niego odpędzić. Ma głupie pomysły i nie patrzy na konsekwencje. Chciałby przeżyć wspaniałą miłość. Jeszcze nie wie, ale sprawia dużo problemów innym. Dąży do ideału, ale nie lubi idealnych osób. Jeszcze nikomu nie udało się rozwikłać jego umysłu.

                            Niall Horan
Roześmiany 20-latek. Jest uroczy i zabawny. Wiecznie głodny i poprawiający nastrój. Chciałyby, ale nie może znaleźć swojej drugiej połówki. Zawsze zakochuje się w tym kim nie trzeba. Farbowany blondyn. Często zmienia zdanie i ciężko za nim nadążyć. Wspaniale przytula i lubi bawić się włosami dziewczyn. Chciałby zrobić dla dziewczyny coś bardzo romantycznego. Podobnie jak Lou śpiewa w One Direction.

                           Filip Krasicki
Trochę bardzo rozpieszczony 19-latek. Bawi się dziewczynami, ale nagle zajdzie w nim wewnętrzna przemiana. Nie potrafi okazywać uczuć. Teoretycznie przyjechał do Londynu z Polski, żeby się uczyć, ale to ma drugie dno. Pełen tajemnic i sekretów. Ma niepoukładane życie i umysł. Jest z tak zwanego ,,dobrego domu'', czyli rodzice wiecznie w pracy, udający, że przejmują się synem. Chce uciec od wcześniejszego życia, ale nie potrafi.

                        Sebastian Trasiecki
Chodzący problem. Jest zdradliwy i samolubny. Nie przejmuje się innymi i bawi się każdym napotkanym człowiekiem. Dawny przyjaciel Mell. Namieszał w jej życiu, a potem zniknął, żeby powrócić w wielkim stylu i zniszczyć ją do końca. Uważa się za ideał i każdy jest od niego gorszy. Nie wiadmo dlaczego przyjechał do Anglii. Chyba chciał tylko dokończyć, to co zaczął z Mellodie. Jego hobby to patrzenie w lustro.

                           Harry Styles
Zielonooki 19-latek. Także śpiewa w One Direction. Trochę zboczony, ale kochany. Wszyscy wokoło i on też uwielbia jego loki. Jest bardzo uczuciowy. Nie umie odnaleźć w sobie jednego celu życiowego. Pełen nowych pomysłów i ciekawy świata. Chciałby spróbować wszystkiego czego można. Dba o swoich najbliższych. Łatwo przywiązuje się do ludzi. Kocha dobrą zabawę.

                            Zayn Malik
Przystojny i pewny siebie chłopak. Z pochodzenia Pakistańczyk.  Ma 20 lat i śpiewa w One Direction. Ma dziewczynę Perrie i jest z nią szczęśliwy. Niespodziewanie na jego drodze stanie inna dziewczyna, ale o tym kiedy indziej. Typ bad-boya. Kocha to co robi. Umie wybaczać, ale do pewnego stopnia. Codziennie ma inne motto życiowe.

                            Liam Payne
Kolejny i ostatni, ale nie najgorszy członek One Direction. Uwielbia żółwie i boi się łyżek. Bardzo uczuciowy i najbardziej odpowiedzialny z całego zespołu. Ma swoje cele, do których dąży. Aktualnie jest w związku z Danniele Peazer. Jest z nią bardzo szczęśliwy i nie pozwoli, aby ktokolwiek mu przeszkodził być jeszcze bardziej szczęśliwy. Raczej nieśmiały, ale zabawny.

                          Perrie Edwards
Zwariowana optymistka. Roześmiana blondynka. Bardzo inteligentna i pewna siebie. Nigdy nie owija w bawełnę i mówi to co myśli. Czaruje swoją postawą. Nosi mocny makijaż, ale wie, że bez niego też wygląda świetnie. Pomimo złudzeń mało plastikowa. Bardzo kobieca. Zazdrosna o swojego chłopaka Zayna. Nikt nie potrafi jej niczego odmówić.

                            Jade Thirlwall
 Przyjaciółka Perrie. 1/4 Little Mix. Roześmiana 20-ltaka z pięknym uśmiechem. Wszystkim wokół poprawia humor i ludzie uważają, że jest słodka. Ma chłopaka Sama Creske, który jest tancerzem. Jej przezwiska to Pickle, Poopey oraz Cutie Mix. Ma brata Carla.

                                 Leigh-Anne Pinnock
 Należy do zespołu Little Mix. Przyjaźni się z pozostałą trójką. Umie grać na pianinie. Uwielbia żartować i bawić się. Jej chłopak a na imię Jordan. Daje dobre rady i dba o bliskich. Kocha to co robi i nie da się odwieść od dążenia do celu. Ma słabą pamięć, ale pamięta wszystko, co dla niej najważniejsze.


                       Jessica ''Jesy'' Nelson
 Członkini girlsbandu Little Mix. Zawsze uśmiechnięta i optymistyczna. Ma kanapkową fobię (what? znalazłam na jakiejś stronce). Jej chłopak ma na imię Jordan i zna go od małego. Kocha swoje przyjaciółki i nie wyobraża sobie życia bez nich. 
---------------------------------
Jak na razie to tyle, ale z czasem będą pojawiać się nowe osoby. Jak są jakieś pytania to w komentarzach. Przepraszam, że ta czcionka jest co chwila inna, ale nie umiem tego naprawić, to się jakoś tak samo. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz